Bir tutkudur ‘iyi kahve’…

 

Kahve tutkunları için kahvesiz bir hayat düşünülemez. Hava gibi, su gibi, yemek gibi temel bir ihtiyaç maddesidir kahve. Hele de damak zevkine uygun, taze mi taze ve olması gerektiği gibi hazırlanmış, mükemmel aromasıyla iyi bir kahve söz konusuysa hayat onlara güzeldir. İşte biz de Kahve Platformu olarak, kahve tutkunlarını damak zevklerine uygun taze ve kaliteli filtre kahve harmanlarıyla ve iyi bir kahve hazırlamak için gereken ekipmanlarla, soslarla, şuruplarla buluşturmak için 2016 yılında çıktık bu yola. Çünkü bizler de kahve tutkunuyuz ve kahve tutkunlarının ne istediğini çok iyi biliyoruz.

 

Güney Amerika ve Asya’nın kahvelerinden harmanladığımız, sütle de mükemmel bir uyum sağlayan espresso harmanımız STELLA BLEND; Güney Amerika’nın kahvelerinden harmanladığımız orta gövdeli, yüksek aromalı, yüksek-orta asiditeli ürünümüz SOLE BLEND; yine enfes Güney Amerika kahvelerinden harmanladığımız orta gövdeli, yüksek aromalı, orta asiditeli LUNA BLEND gibi özgün ve kaliteli harmanlarımızla kahve tutkunlarının farklı damak zevklerine hitap ediyoruz. Ayrıca dünyanın önde gelen markalarından Da Vinci Gourmet kahve şuruplarının ve soslarının aklınıza gelebilecek her çeşidiyle yeni arayışların peşinden koşanları da unutmuyoruz.

 

Bütün bunları yaparken de kolay ulaşılabilir olmayı prensip olarak kabul ediyor ve ‘uygun fiyat’ politikamızı bu prensip doğrultusunda belirliyoruz. Hatta kahve tutkunlarını uygun fiyatlı kahve ekipmanlarıyla buluşturabilmek için üşenmedik, kahve ekipmanı deyince dünyada ilk akla gelen markalardan olan Tiamo’nun Türkiye temsilciliğini aldık.

 

Kahve tutkunları filtre kahvenin en lezzetlisini, en iyisini, en kalitelisini, en tazesini içebilsinler, benzersiz bir kahve deneyimi yaşayabilsinler diye kahve çekirdeklerimizi günlük olarak kavuruyor, öğütüyor, harmanlıyor ve tabii ki tek yön valfli paketlerle ambalajlıyoruz.

 

Ünlü sinema yönetmeni David Lynch “Kötü bir kahve bile hiç kahve olmamasından daha iyidir,” demiş. Biz kahve tutkunlarının hiçbir zaman ‘iyi kahvesiz’ kalmamalarını istiyor ve her zaman ‘iyi kahve’ içebilmeleri için saat 16:00’ya kadar gelen siparişleri aynı gün içinde kargoya veriyoruz. Üstelik 100 liranın üzerindeki siparişlere kargo ücreti yansıtmıyoruz.

 

Kahve Platformu olarak kaliteli ürün sunmak kadar kaliteli hizmet vermenin de ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kahve tutkunlarından gelen her türlü talep, yorum ve öneriye en kısa zamanda dönüş yapıyor, çözümleri de kahvelerimiz gibi en kısa sürede üretiyoruz.    

 

İyi kahve için… Kahve Platformu…